Logo: Nowa energia w nauczaniu
Logo: Zachodnia Izba Przemysło-Handlowa Logo: Lubuskie Warte Zachodu Logo: Wojewódzki Ośrodek Metodyczny
Nowa energia w nauczaniu - „Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty”

Szkolenia e-Dziennik

Rozpoczęły się szkolenia on-line w ramach zadania 2 - e-Dziennik (280 osób).

certyfikaty e-Nauczanie ECCC

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy certyfikaty e-Nauczanie ECCC. Jest nam tym bardziej miło poinformować Państwa, że wszyscy Uczestnicy Projektu biorący udział w zadaniu 1 - szkolenie "e-nauczanie ECCC" otrzymali certyfikaty ECCC. Serdecznie gratulujemy. Certyfikaty można odbierać w biurze kursów p. 12 ul. Łokietka 23, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

MS Office 365 w praktyce

Rozpoczęły się szkolenia stacjonarne w ramach zadania 2 - Wykorzystanie systemu MS Office 365 w praktyce (4 grupy po 15 osób).

Obsługa platformy e-lerningowej

Rozpoczęły się szkolenia stacjonarne w ramach zadania 2 - szkolenie Obsługa platformy e-lerningowej, tworzenie materiałów (4 grupy po 15 osób).

Styczniowe kursy

W styczniu przeprowadzone zostaną kursy: „Wykorzystanie systemu MS Office 365 w praktyce”, „Obsługa platformy e-learningowej, tworzenie materiałów”, „e-Dziennik”. Harmonogramy zajęć prześlemy pocztą.

egzamin e-Nauczanie ECCC

Szkolenia e-Nauczanie ECCC zostały zakończone, W najbielszym czasie przeprowadzony zostanie przez egzaminatora ECCC certyfikowany egzamin e-Nauczanie ECCC.

Rozpoczęcie szkoleń

Rozpoczęły się szkolenia w ramach zadania 1 - szkolenie e-Nauczanie (4 grupy po 15 osób).

Rekrutacja do zadania 1 i 2

Zakończyły się rekrutacje do kursów realizowanych w ramach zadania 1 - e-nauczanie i zdania 2 - „Wykorzystanie systemu MS Office 365 w praktyce”, „Obsługa platformy e-learningowej, tworzenie materiałów”, „e-Dziennik”. W szkoleniach weźmie udział 280 nauczycieli z woj. lubuskiego.

Uwaga.

Informacje rekrutacyjne i harmonogramy zajęć prześlemy pocztą.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: trenera e-Nauczanie NEN

NOTATKA z wyboru oferty

Pobierz plik: Informacja o wyborze [PDF]

Zapytanie ofertowe

Dotyczy naboru na pełnienie funkcji trenera szkolenia e-Nauczanie ECCC, w projekcie „Nowa energia w nauczaniu” nr 1/POKL/9.4/2013”, realizowanym w ramach Priorytetu „ 9.4. Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013”.

W celu realizacji zadania dotyczącego realizacji usługi polegającej na przeprowadzeniu szkolenia e-Nauczanie ECCC - 60 osób (4 grupy po 15 osób), w projekcie „Nowa energia w nauczaniu” nr 1/POKL/9.4/2013”, realizowanym w ramach Priorytetu „ 9.4. Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013”.

Pobierz plik: Zapytanie ofetowe [PDF]

Rekrutacja rozpoczęta

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu „Nowa energia w nauczaniu, osoby chętne zapraszamy do działu REKRUTACJA w celu zapoznania się ze szczegółami uczestnictwa w projekcie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Człowiek - najlepsza inwestycja